This 36 x 18 x 72 inch tall clear-view locker with 18 compartments feature transparent plastic doors to allow full visibility of contents without the need to open them. Quickly check inventory or personal belongings, increasing security and accountability.
- Fully clear plastic doors with hasp handles
- 3 lockers wide (18 openings per unit)
- Store mobile phones and other personal belongings
- Ships from Warehouse1 in Kansas City, MO
| Style | Clear-view |
|---|---|
| Material Type | Steel/Plastic |
| Color | Tan |
| Stocking Location | Ships from Wh1 in Kansas City |
| Condition | Used |
| Length/Depth | 18.00" |
| Width | 36.00" |
| Height | 72.00" |
Downloads Tab Region
Accessories Tab Region
Videos Tab Region