72 x 58 inch standard full step Used Wire Decking allows for the storage of smaller items and increased product visibility on a pallet rack storage level.
- Fits 72" deep upright
- 1 5/8" beam step
- Double waterfall
- 5 channels - 68 1/8"
- Ships from Warehouse1 in Kansas City, MO
| Style | Waterfall |
|---|---|
| Material Type | Steel |
| Color | Gray |
| Stocking Location | Ships from Wh1 in Kansas City |
| Condition | Used |
| Wire Deck Step | Full Step (1 5/8") |
| Length/Depth | 72.00" |
| Width | 58.00" |
| Height | 4.00" |
Downloads Tab Region
Accessories Tab Region
Videos Tab Region