24 inch wide x 29 to 36 inch high H legs for gravity roller conveyor
- Only sold with item 230018, 24" Gravity Roller Conveyor
- Ships from Warehouse1 in Kansas City, MO
| Material Type | Steel |
|---|---|
| Color | Galvanized |
| Stocking Location | Ships from Wh1 in Kansas City |
| Section | Adder |
| Condition | New |
| Length/Depth | 6.00" |
| Width | 24.00" |
| Height | 36.00" |
Downloads Tab Region
Accessories Tab Region
Videos Tab Region