12 x 4 inch floor mount column guard from a Warehouse1 approved manufacturer protects your pallet rack uprights from forklift damage.
- Floor mount
- 4-hole design
- 4" opening
- Warehouse1 has 20 acres of rotating used inventory. If you don't see what you need online, call us and we'll gladly help you find a solution
- Ships from Warehouse1 in Kansas City, MO
| Style | Guard |
|---|---|
| Material Type | Steel |
| Color | Yellow |
| Stocking Location | Ships from Wh1 in Kansas City |
| Condition | New |
| Length/Depth | 6.00" |
| Width | 4.00" |
| Height | 12.00" |
Downloads Tab Region
Accessories Tab Region
Videos Tab Region