This 128 x 34 1/2 x 1 inch new bar grating is perfect as a mezzanine flooring and will be able to support any load your pallet rack can handle.
- Ships from Warehouse1 in Kansas City, MO
| Style | Bar Grate |
|---|---|
| Material Type | Steel |
| Color | Tan |
| Stocking Location | Ships from Wh1 in Kansas City |
| Condition | Used |
| Wire Deck Step | Full Step (1 5/8") |
| Length/Depth | 128.00" |
| Width | 34.50" |
| Height | 1.00" |
Downloads Tab Region
Accessories Tab Region
Videos Tab Region