24 x 48 inch Lyon Wire Deck Panel with no channels allows for the storage of smaller items and increased product visibility on Lyon wide span.
- Fits 24" x 48" Lyon wide span
- No channels
- Ships from Warehouse1 in Kansas City, MO
| Style | Wire Deck Panel |
|---|---|
| Material Type | Steel |
| Stocking Location | Ships from Wh1 in Kansas City |
| Condition | New |
| Wire Deck Step | Full Step (1 5/8") |
| Length/Depth | 24.00" |
| Width | 48.00" |
| Height | 0.45" |
Downloads Tab Region
Accessories Tab Region
Videos Tab Region