42 x 46 inch universal used galvanized Wire Decking with 3 channels allows for the storage of smaller items and increased product visibility on a pallet rack storage level.
- Fits 42" deep upright
- Three (3) Universal Box/Flared/Flanged channels that fit most beams
- Double waterfall
- Ships from Warehouse1 in Kansas City, MO
| Style | Waterfall |
|---|---|
| Material Type | Steel |
| Color | Galvanized |
| Stocking Location | Ships from Wh1 in Kansas City |
| Condition | Used |
| Wire Deck Step | None |
| Length/Depth | 42.00" |
| Width | 46.00" |
| Height | 3.00" |
Downloads Tab Region
Accessories Tab Region
Videos Tab Region