108 x 4 inch Keystone beam for use with new or used Keystone uprights.
- 1 5/8" step
- Used Keystone beams are equal in structural integrity to new beams. Used beams may have some scratches, chips or stickers applied. The used beams you receive may differ from the pictures provided.
- Call and speak to a Warehouse1 Representative to learn more about beam appearance and customization options
- Ships from Warehouse1 in Kansas City, MO
| Style | Keystone |
|---|---|
| Material Type | Roll-formed Steel |
| Beam Step | Full Step (1 5/8") |
| Color | Orange |
| Stocking Location | Ships from Wh1 in Kansas City |
| Condition | New |
| Length/Depth | 108.00" |
| Width | 3.00" |
| Height | 4.00" |
Downloads Tab Region
Accessories Tab Region
Videos Tab Region