Single 24 x 36 inch used shelf for Deluxe Industrial Shelving. Contact us for a quote on full shelving sections.
- Compression style shelf
- Actual size 23 7/8"D x 35 1/8"W
- Ships from Warehouse1 in Kansas City, MO
| Style | Compression |
|---|---|
| Material Type | Steel |
| Color | Gray |
| Stocking Location | Ships from Wh1 in Kansas City |
| Condition | Used |
| Length/Depth | 24.00" |
| Width | 36.00" |
| Height | 24.00" |
Downloads Tab Region
Accessories Tab Region
Videos Tab Region