96 inch used teardrop punch style backstop beam with 3 inch offset
- Works with Teardrop old style pallet rack
- Ships from Warehouse1 in Kansas City, MO
| Style | Teardrop Backstops |
|---|---|
| Material Type | Roll-formed Steel |
| Beam Step | None |
| Color | Orange |
| Stocking Location | Ships from Wh1 in Kansas City |
| Condition | Used |
| Length/Depth | 96.00" |
| Width | 3.00" |
| Height | 3.00" |
Downloads Tab Region
Accessories Tab Region
Videos Tab Region