42 inch Used Right End of Aisle Guard. Stop damage to the end of your pallet rack rows by forklifts.
- 42" Length, 5" Height
- 10" Tail
- 7 Hole
- 5/8 Anchor
- Ships from Warehouse1 in Kansas City, MO
| Style | Guard |
|---|---|
| Material Type | Steel |
| Color | Yellow |
| Stocking Location | Ships from Wh1 in Kansas City |
| Condition | Used |
| Length/Depth | 42.00" |
| Width | 3.00" |
| Height | 5.00" |
Downloads Tab Region
Accessories Tab Region
Videos Tab Region