Used Unarco pallet support with double flanged design. For use with 42 inch Deep slotted or T-bolt pallet rack upright.
- Double flanged design
- For slotted or T-bolt pallet rack
- 37 7/8" inside, 41 3/4" outside
- Ships from Warehouse1 in Kansas City, MO
| Style | Double Flanged Pallet Supports |
|---|---|
| Material Type | Steel |
| Color | Blue |
| Stocking Location | Ships from Wh1 in Kansas City |
| Condition | Used |
| Length/Depth | 42.00" |
| Width | 2.00" |
| Height | 2.00" |
Downloads Tab Region
Accessories Tab Region
Videos Tab Region